Bělení zubů - Stomatologie Ambrožovi s.r.o. - Mohelnice

PROSTŘEDÍ
ORDINACE
MIKROSKOPICKÁ
ROVNÁTKA
ORTODONCIE
STOMATOLOGIE
PRVNÍ NÁVŠTĚVA
VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ
IMPLANTÁTU
ZAVEDENÍ
HYGIENA
DENTÁLNÍ
Přejít na obsah

Bělení zubů

Bílé zuby jsou jedním z atributů krásy. Bílé zuby omlazují a dokáží rozzářit celý obličej. Avšak vlivem kouření, některých léků, chorob, času, barviv v potravinách a nápojích dochází k tomu, že se zuby zabarvují a nevypadají hezky. Nežádoucích pigmentací je možné se zbavit pískováním a zvýšit odstín zubů bělením . V naší ordinaci provádíme profesionální vnější bělení zubů ověřenými preparáty na bázi karbamid peroxidu. Rovněž provádíme také bělení jednotlivých zubů metodou vnitřního bělení. bělení zubů nese mírnou citlivostí zubů na studené a tepelné podněty, které po čase vymizí. (čaj, káva, zmrzlina, studená voda).

  • Metoda vnějšího bělení se rozděluje na ordinační a domácí bělení:


Domácí zevní bělení zubů
je efektivní,šetřné a je třeba jej opakovat několikrát. Bělení se neprovádí v ordinaci nýbrž doma. Pomocí otisků zubů se zhotoví v laboratoři individuální plastové nosiče na míru, do kterých pacient aplikuje bělící gel a přitiskne na zuby. Domací bělení probíhá vždy přes noc. Tento způsob bělení zubů bělí všechny zuby zaráz.  O postupu bělení vás vždy informuje lékař nebo hygienistka. Návod je také součástí balení domácího bělení. Je nutné se jim striktně řídit. Našim pacientům doporučujeme šetrné přípravky na bělení zubů, které si mohou zakoupit přímo v naší ordinaci. I po tomto bělení bývá přítomna citlivost zubů.

Důležité upozornění:
Před bělením zubů si je třeba uvědomit, že vnějšího bělení je dočasnou záležitostí a záleží jen na pacientovi (hygiena, stravovací návyky), kdy se barva vrátí do původního stavu. Další důležitou věcí je fakt, že nikdy nelze bělením dosáhnou bělejší barvy než je přírozená barva jejich zubů při prořezání.
Bělení vybělí zuby, nikoliv však přítomné bílé vyplně, které po bělení vystoupí a jsou v porovnání se zuby tmavší. Proto je u pacientů se špatnou hygienou a mnohočetnými výplněmi na předních zubech bělení zubů kontraindikované!

  • Metoda vnitřního bělení

Je metodou bělení většinou jednoho zubu, kdy se gel na bázi peroxidu vkládá přímo do dřeňové dutiny zubu. Této metody se využívá u předních zubů, které se zabarvili díky poškození dřeně (nervu) např. při uráze či zánětu. Předpoklad k uskutečnění vnitřního bělení je kvalitní endodontické ošetření kanálku zubu. Aplikace vnitřního bělení je bezbolestné a opakuje se v několika denních intervalech. Postupně můžete sledovat měnící se barvu zubů, která se po několika dnech či týdnech příbližuje k barvě vašich zbylých zubů.

Ordinační hodiny
Stomatologie

Po     7:30 - 15:30
Út     7:30 - 15:30
St     7:30 - 15:30
Čt    13:00 - 19:00
Pá     7:30 - 14:00

Tel. 732 662 230Po       7:30 - 17:00
Út       7:30 - 12:00
St      13:30 - 19:30
Pá       7:30 - 16:30

Tel. 739 012 444


Út      13:00 - 16:30
St       9:00 - 12:00
Čt     13:00 - 16:30

Tel. 739 012 444
E-mail: info@ambroz-dental.cz

Nádražní 35, 3.patro, Mohelnice, 78985 | info@ambroz-dental.cz | Facebook | www.ambroz-dental.cz | www.rovnatka-mohelnice.cz | www.hygiena-mohelnice.cz
Návrat na obsah