Pro aktuální novinky nebo důležité informace pokračujte kliknutím na tlačítko.

Nejčastější otázky

Níže naleznete nejčastější otázky a odpovědi

Nové pacienty na stomatologii a ortodoncii nepřijímáme z důvodu naplněné kapacity obou ordinací. Nové pacienty přijímáme pouze na výkony spojené s dentální hygienou. Objednat se můžete pomocí webového formuláře ZDE nebo telefonicky 739 012 444.

Vstupní stomatologické vyšetření je plně hrazené ze zdravotního pojištění a trvá cca 1 hodinu. Během této doby si spolu popovídáme o Vašich přáních či problémech, prohlédneme a odborně zhodnotíme Váš chrup, zhotovíme veškeré rentgeny včetně panoramatického a vytvoříme základní léčebný plán. Již v první návštěvě jsme schopni Vám připravit také základní cenový plán, který se bude upřesňovat v závislosti na tom, jak bude Vaše léčba postupovat a jaké specifické výkony budeme provádět.

Ano, máme. Z toho, co hradí pojišťovny, se snažíme pacientům nabídnout maximum. Moderní postupy, které nabízíme jako standard v rámci lege artis ošetření, bohužel nejsou v mnoha případech hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Proto je s vysokou pravděpodobností nutné počítat s výraznou finanční spoluúčastí. Přesné vysvětlení toho, co pojišťovna hradí a nehradí. Vám sdělí ošetřující lékař.

Nebude. Ošetření provádíme zcela bezbolestně pomocí aplikace lokální anestezie. Návštěvy u nás se tak opravdu obávat nemusíte.

Tyto zákroky v našich ordinacích neposkytujeme.

U dospělých pacientů doporučujeme chodit na preventivní prohlídku 1 x za rok. Druhou prohlídku v roce indikuje dospělému pacientovi lékař dle potřeby. U dětí je doporučena prevence 2 x do roka.

Dentální hygienu doporučujeme absolvovat minimálně 1 x ročně. Četnost návštěv v roce se mění v závislosti na indikaci lékaře nebo doporučení dentální hygienistky. Může se tedy stát, že frekvence návštěv v rámci léčby onemocnění parodontu může být i několikrát za rok. Dentální hygiena není hrazená ze zdravotního pojištění.

Ano. Ve všech našich ordinacích běžně ošetřujeme také dětské pacienty.

Parkovat můžete pohodlně přímo před Lékařským domem v těsném sousedství Penny Marketu. Parkování je zdarma a časově neomezené.